Bütünleşik yönetim için
     İyi yazılım şart !

Ana Sayfa  | Site Haritası
 
E-Bülten Arşiv  
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
Yazılım
     CRM ve Kurumsal Hafıza
     Üretim Yönetimi & Shop Floor
     Pazarlama & Haber Sihirbazı
     Hedeflerle Yönetim
     E-Ticaret & Network Marketing
     Dinamik Web Sitesi
     Ön Muhasebe & Servis
Tanıtım
     Kurumsal İnternet Kimliği (KİK)
     Dijital Ajans
     İnternet Reklamcılığı
     Portallerimiz
Danışmanlık
     Yönetim ve Üretim Danışmanlığı
     Karlılık ve Strateji Danışmanlığı
Haberler
     E-mail gönderim zamanı ve sıklığı n...
     Ücretsiz YSM Academy Eğitimleri ile...
     YSM EVET Tamamlandı | Dünya Gazetes...
     YSM EVET Tamamlandı
     Gökhan Bilgisu Kurumsal İletişim Di...
     YSM Academy çalışıyor..
   Haber arşiv sayfasına gitmek için tıklayınız.
Makaleler
     No PAIN, No GAIN
     Hedeflerle Yönetim mi dediniz?
     Şirketlerin CRM e hazırlanması
     KOBİ ler için CRM ne kadar gerekli?
     CRM niçin önemli?
     YSM Yazılım Bilgilendiriyor : Yeni ...
   Makale arşiv sayfasına gitmek için tıklayınız.
 
 
Net Yazılım web sitesi projesi tamamlandı. [19.4.2010]

EasyWEB kullanılarak geliştirilen www.netkoza.net web sitesi projesi, Pazarlama Müdürü Sayın YILMAZ AKGÜL beyin katkıları ile başarıyla tamamlandı.

Net Yazılım hakkında bilgi :

1992 yılında kurulmuş olan NET YAZILIM ilk yıllarında Netsis Yazılımın çözüm ortaklığını yapmış; 1994 yılında Windows üzerinde çalışan sektörel projeler üretmeye başlamıştır.

             İlk ürünü NetGüm isimli gümrükçü programıdır ve 1994 yılında gümrükçülerin kullanımına sunulmuştur.

            1995 yılında gümrüklerin otomasyonu çalışmaları başlayınca gümrükçü otomasyonu amaçlı Gümrük.NET2000 projesi hazırlanmaya başlanmış ve SOFIX sistemi düşünülerek geliştirilmiştir. Bilgisayar program desteği veren firmaların işlerini kolaylaştırıcı ve müşterilerin bilgisayarlarına anında müdahale etmesi gerektiğinde kullanılmak üzere dail-up bağlantıyla hızlı ve güvenli bir şekilde karşılıklı yazışma ve dosya transferi sağlayan ve ağ üzerinden her kullanıcıyı tek modemle ulaştıran NETCON, yüzlerce Net Yazılım müşterisi gümrükçüde 1997den beri başarıyla kullanılmaktadır.

            Türkiyedeki gümrükçülerin %20si Net Yazılımın ürünlerini kullanmaktadır. 1999 yılında ise SOFIX içeren NETBİLGE hazırlanmış ve gümrükçüler tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bu gelişmeler firmayı teknolojik çalışmalara yöneltmiş ve haberleşme ağırlıklı ürünlerle ilgili çalışmalara yer verilmiştir. Şirket içi otomasyonu için müşteri ve iş takibi, bu takibe bağlı olarak otomatik fax-gönderici paketi Net Yazılım ve müşterilerinde 1997 yılından itibaren kullanılmaktadır.

            Network sistemlerinde sistem yöneticisi dahil bir yöneticinin çalışanlarını / çalışanları kendi bilgisayarından anında ve toplu olarak izlemesi ve kendi bilgisayarından müdahale edebilmesini sağlayan NMS3 isimli Net Yazılım ürünü ile ilgili çalışmalara 1996 yılında başlanmış, 1999 yılında beta versiyonu yayınlanmış ve 2000 yılı Nisan ayında ise Bilgiişlem departmanlarının kullanımına sunulmuştur.

            Özellikle okullardaki çok sayıda bilgisayar bulunan dersliklerde kullanılması amacıyla ve NMS3 temeli üzerinde, NETEDU adında eğitim destek programı, okullar, dershaneler ve eğitim salonlarında kullanılmak üzere 1999 yılında üretilmiştir.

             2000 yılının Haziran ayında Finansal Aracı Kurumlara yönelik hizmet ve destek veren bir bayimizin talebi üzerinde NMS3 temeli üzerinde, bir PC ekranındaki değişken / değerli bilgileri ağdaki bilgisayarlara televizyon yayını gibi yayınlayacak ve bir video gibi kaydedecek NetTV isimli ürün Net Yazılım tarafından hazırlandı ve Temmuz 2000de Aracı Kurumların kullanımına sunuldu.

Büyük ölçekli firmaların

 • Talep Takibi,
 • İç-Dış Ticaret (Satınalma - Satış),
 • Gümrükleme,
 • Nakliye,
 • Antrepo,
 • Üretim,
 • Muhasebe,
 • Finans,
 • Mağazacılık,
 • Pazar Araştırması,
 • Pazarlama,
 • Fuar - Reklam Takibi

konularında bütün bilgi işlem gereksinimlerini entegre olarak karşılayan olan ERP program paketinin analiz çalışmaları, 1998-1999 yıllarında başlanmış ve bitirilmiştir. 
Etiketler
ysm yazılım - EasyWEB - www.netkoza.net - web sitesi - CMS - artwin.net - ysm yazılım - ysm business solutions
Okunma Sayısı 5401 Son Güncelleme: 1.3.2009
     
© 1996-2010 YSMYazilim.com   |   Yazıcı Grup Yazılım & İnternet Çözümleri   |  All rights reserved