Bütünleşik yönetim için
     İyi yazılım şart !

Ana Sayfa  | Site Haritası
 
E-Bülten Arşiv  
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
Yazılım
     CRM ve Kurumsal Hafıza
     Üretim Yönetimi & Shop Floor
     Pazarlama & Haber Sihirbazı
     Hedeflerle Yönetim
     E-Ticaret & Network Marketing
     Dinamik Web Sitesi
     Ön Muhasebe & Servis
Tanıtım
     Kurumsal İnternet Kimliği (KİK)
     Dijital Ajans
     İnternet Reklamcılığı
     Portallerimiz
Danışmanlık
     Yönetim ve Üretim Danışmanlığı
     Karlılık ve Strateji Danışmanlığı
Haberler
     E-mail gönderim zamanı ve sıklığı n...
     Ücretsiz YSM Academy Eğitimleri ile...
     YSM EVET Tamamlandı | Dünya Gazetes...
     YSM EVET Tamamlandı
     Gökhan Bilgisu Kurumsal İletişim Di...
     YSM Academy çalışıyor..
   Haber arşiv sayfasına gitmek için tıklayınız.
Makaleler
     No PAIN, No GAIN
     Hedeflerle Yönetim mi dediniz?
     Şirketlerin CRM e hazırlanması
     KOBİ ler için CRM ne kadar gerekli?
     CRM niçin önemli?
     YSM Yazılım Bilgilendiriyor : Yeni ...
   Makale arşiv sayfasına gitmek için tıklayınız.
 
 
Serravit Network Marketing projesi tamamlandı. [14.4.2010]

Kocaelinin yerel markalarından olan; ulusal ve uluslararası çapta projelere imza atan 2 firma bir araya geldi ve başarılı bir projeye birlikte imza attılar.
Yazıcı Grup bünyesindeki
YSM Yazılım ile Kozlab bünyesindeki Serravit Network Marketing; ürünlerini online olarak satmak ve bu satışlardan sistem içerisindeki üyelerin alacağı primleri ve satış cirolarını takip eden yazılım projesi YSM Yazılımın tecrübesi ve proje hakimiyetiyle çok kısa sürede hizmete girdi. 

Bildindiği üzere EasySELL, YSM Yazılımın 2002 den bugüne sürekli geliştirdiği B2B ve B2C fonksiyonlarını içeren bir e-ticaret platform yazılımıdır. EasySELL yazılımına Network Marketing prim sistemi modülü yazılarak Serravit Network Marketing başarıyla tamamlandı.

YSM Yazılım ve Yazıcı Grup hakkında bilgi almak için : www.YsmYazilim.com ve www.YaziciGrup.Net internet sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Serravit ve Kozlab hakkında bilgi almak için : www.Serravit.com ve www.Kozlab.com.tr internet sayfalarını inceleyebilirsiniz.

 


 

Serravit hakkında......

Serravit Network Marketing 2008  yılında kurulmuş, ilk olarak Dünya tüketicisinin beklediği Doğal Sağlık ve Kozmetik Ürünlerini; Network Marketing Sektörüne tanıştırmayı amaç edinmiştir. Sağlık ve Kozmetik Ürünlerini; Network Marketing Sektörüne tanıştırmayı amaç edinmiştir. Kozlab Grubu geleceğin yükselen trendi Network Marketing’e SERRAVİT NETWORK MARKETING   ile adım attı. Serravit bir idealdir, Serravit bir ömür boyu süren araştırmadır, Serravit küçük bir çocuktur, dostluktur, fedakârlıktır, Serravit sevgidir, inançtır, Serravit boyutları Kocaeli de küçük bir odada yeşeren ve bütün dünyaya açılan bir hayaldir, kısacası Serravit bir vizyondur. Serravit,  yukarıda belirtilen tanımlar ışığında “Herkes Kendi İşini Kurabilir” felsefesi ile oluşturulmuş ve vizyonu2013 yılında Network Pazarında  1 milyon Kişiye Ulaşarak  Network Pazarında ilk 10 İçinde Yer Almak”  Misyonuİnsanlığa Faydalı Olmak, Herkesin Kullanabileceği Orijinal Ürünler Üretmek ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Sağlamakolan bir network kuruluşudur.
 
Serravit Network marketingde bulunan ürünler küçük ümitlerle başlayan yılmadan bıkmadan devam eden 15 yıllık araştırmaların sonucunda geliştirilen doğal, orijinal ve etkin ürünlerdir ve Kozlab’ın güvencesi altında yüzde yüz yerli, Türk Mühendisliğinin başarısı olarak üretilmektedir. Bundan sonra da ar-ge çalışmaları aynı hassasiyetle devam edecektir. Doğallık, Orijinallik ve Etkinlik ilkesi ile vizyonunu, başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünyada KENDİ İŞİNİ inşa etmek isteyen girişimcilere destek vererek GLOBAL bir şirket olmaktır.

 
Etiketler
easysell - eticaret - ysm yazılım - network marketing - prim sistemi - seravit - kozlab - artwin.net - sedat yazıcı - osman çelebi - osman yavuz -
Okunma Sayısı 6378 Son Güncelleme: 1.7.2009
     
© 1996-2010 YSMYazilim.com   |   Yazıcı Grup Yazılım & İnternet Çözümleri   |  All rights reserved