Bütünleşik yönetim için
     İyi yazılım şart !

Ana Sayfa  | Site Haritası
 
E-Bülten Arşiv  
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
Yazılım
     CRM ve Kurumsal Hafıza
     Üretim Yönetimi & Shop Floor
     Pazarlama & Haber Sihirbazı
     Hedeflerle Yönetim
     E-Ticaret & Network Marketing
     Dinamik Web Sitesi
     Ön Muhasebe & Servis
Tanıtım
     Kurumsal İnternet Kimliği (KİK)
     Dijital Ajans
     İnternet Reklamcılığı
     Portallerimiz
Danışmanlık
     Yönetim ve Üretim Danışmanlığı
     Karlılık ve Strateji Danışmanlığı
Haberler
     E-mail gönderim zamanı ve sıklığı n...
     Ücretsiz YSM Academy Eğitimleri ile...
     YSM EVET Tamamlandı | Dünya Gazetes...
     YSM EVET Tamamlandı
     Gökhan Bilgisu Kurumsal İletişim Di...
     YSM Academy çalışıyor..
   Haber arşiv sayfasına gitmek için tıklayınız.
Makaleler
     No PAIN, No GAIN
     Hedeflerle Yönetim mi dediniz?
     Şirketlerin CRM e hazırlanması
     KOBİ ler için CRM ne kadar gerekli?
     CRM niçin önemli?
     YSM Yazılım Bilgilendiriyor : Yeni ...
   Makale arşiv sayfasına gitmek için tıklayınız.
 
 
Medyada YSM (Ağustos 09) # 3 [14.4.2010]

 

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) tarafından 2008 yılında başlatılan ve KSO üyelerine özel "Sektörel Performans Değerlendirme" ana teması ile Çizgi Üstü ismiyle düzenlenen organizasyon 2009 yılında da tekrarlanıyor. Yazılımı firmamız YSM Yazılım tarafından gerçekleştirilen proje bu yıl ile birlikte gelenekselleşerek her yıl devam ettirilecek bir proje / organizayon  halini aldı.

Proje hakkında 13 Ağustos tarihli Dünya Gazetesinde çıkan haber aşağıdaki gibidir.

Organizasyon ve katılım ile ilgili bilgi almak ve eğer KSO üyesi iseniz Online Başvuru yapmak için http://www.cizgiustu.kosano.org.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Aşağıda
http://www.cizgiustu.kosano.org.tr/ adresinden alınmış proje hakkında kısa bir tanıtım yazısını buluyor olacaksınız.

SEKTÖRÜNÜZDEKİ YERİNİZİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ ?
Günümüz dünyasında, Küresel rekabetteki artış, işletmeleri değişime ve rekabet koşullarına hızla uyum sağlamaya imkan veren yalın organizasyon yapısı oluşturmaya ve kendilerine rekabet gücü sağlayacak stratejik yönetim anlayışı ve yöntemlerine yönlendirmektedir. Bugün başarılı kuruluşlar, modern yönetim anlayışlarını ve yöntemlerini rekabet avantajı yaratarak karlı sonuçlara dönüştürebilen firmalar olarak tanımlanıyor.

Bulunduğunuz sektörde rekabet edebilmek için, iş sonuçlarınıza göre firmanızı konumlandırmanız ve sektörünüzde size avantaj sağlayan ve iyileştirme yapmanız gereken yaklaşımları tespit etmeniz gerekmektedir.

Bugün farkı yaratan kuruluşlar, günümüzde sadece finansal sonuçlarla değil çevreye, topluma ve sosyal yaşama katkılarıyla da marka değerini yükselten, kazanımlarını ve başarılı iş sonuçlarını tüm çalışan, paydaş ve müşterileri ile paylaşabilen vizyonerler olarak ta tanımlanmaktadır.

Bu amaçla Kocaeli Sanayi Odası öncülüğünde, PricewaterhouseCoopers (PwC) Türkiye ve YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. işbirliğinde düzenlenen ve CNN Türkün basın sponsorluğunu üstlendiği "Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme" araştırma çalışması adı altında bölgemizdeki vizyoner kuruluşlarımızı taçlandırmayı düşündüğümüz organizasyonumuza katılan kuruluşlar;

•  Dünyanın önde gelen Bağımsız Denetim Kuruluşlarından olan PricewaterhouseCoopers (PwC) Türkiye uzmanları tarafından, katılımcı firmalara özel hazırlanacak geri bildirim raporu aracılığıyla, sektördeki yerlerini, rekabetteki avantajlarını ve iyileştirme yapmaları gereken noktaları öğrenme fırsatı sağlayan bir yol haritasına sahip olacaklardır.

• Değerlendirme sonucunda sektörlerindeki performanslarını ve başarılarını, tüm Müşterilerine, hissedarlarına, çalışanlarına ve rakiplerine kanıtlama fırsatı elde edeceklerdir.
Etiketler
çizgi üstü - sektörel performans - ysm yazılım - artwin.net - kocaeli sanayi odası - kso
Okunma Sayısı 5231 Son Güncelleme: 13.8.2009
     
© 1996-2010 YSMYazilim.com   |   Yazıcı Grup Yazılım & İnternet Çözümleri   |  All rights reserved