Bütünleşik yönetim için
     İyi yazılım şart !

Ana Sayfa  | Site Haritası
 
E-Bülten Arşiv  
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
Yazılım
     CRM ve Kurumsal Hafıza
     Üretim Yönetimi & Shop Floor
     Pazarlama & Haber Sihirbazı
     Hedeflerle Yönetim
     E-Ticaret & Network Marketing
     Dinamik Web Sitesi
     Ön Muhasebe & Servis
Tanıtım
     Kurumsal İnternet Kimliği (KİK)
     Dijital Ajans
     İnternet Reklamcılığı
     Portallerimiz
Danışmanlık
     Yönetim ve Üretim Danışmanlığı
     Karlılık ve Strateji Danışmanlığı
Haberler
     E-mail gönderim zamanı ve sıklığı n...
     Ücretsiz YSM Academy Eğitimleri ile...
     YSM EVET Tamamlandı | Dünya Gazetes...
     YSM EVET Tamamlandı
     Gökhan Bilgisu Kurumsal İletişim Di...
     YSM Academy çalışıyor..
   Haber arşiv sayfasına gitmek için tıklayınız.
Makaleler
     No PAIN, No GAIN
     Hedeflerle Yönetim mi dediniz?
     Şirketlerin CRM e hazırlanması
     KOBİ ler için CRM ne kadar gerekli?
     CRM niçin önemli?
     YSM Yazılım Bilgilendiriyor : Yeni ...
   Makale arşiv sayfasına gitmek için tıklayınız.
 
 
TR42 - Doğu Marmara Kalkınma Ajansı da YSM Yazılım'ı tercih etti [13.4.2010]

 

Erkan Ayanın Genel Sekreteri olarak atandığı (TR42) Doğu Marmara Kalkınma Ajansı da kurumsal internet kimliğini oluşturmak amacıyla, YSM Yazılım ı tercih etti.

www.Marka.org.tr projesi hakkında

Proje de YSM Yazılımın 2009 yılında projelendirdiği KİK olarak kısalttığı kamu ve özel sektör kuruluşlarının internet üzerinde kurumsal kimlik ve pazarlama çalışmalarının dijital/sanal platformda en mükemmel şekilde oluşturulması ve sürdürülmesi amacıyla geliştirdiği çözüm ailesi kullanılmıştır.

Sedat YAZICI, YSM Yazılım Genel Müdürü

KİK çözümünün kurulumu takip eden süreçte en az 6 ay süreyle de devam ettiğini belirten YSM Yazılım Genel Müdürü ve Bilgisayar Yük. Müh. Sedat YAZICIdan aldığımız bilgiye göre, aylık raporlama, güncelleme ve dijital tanıtım/pazarlama danışmanlık hizmetlerinin de verildiği ve müşterinin ilk startup aşaması ve sonraki 2 çeyrek yılda da müşterinin yanıbaşında olunduğu ve arzu edilirse bu sürenin çok daha fazla uzatılarak yıllara sari bir şekilde de sürdürülmektedir. YSM nin müşteri memnuniyet ve faydasının her zaman ilk sırada yer aldığı ana yaklaşım ve kurumsal değerler olduğu ifade edildi.

YSM Yazılım ve sunduğu çözümler hakkında bilgi almak için : www.YsmYazilim.com | iletisim@ysmyazilim.com

MARKA ve Genel Sekreterlik hakkında

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde Başkan Danışmanı olarak görev yapan Erkan Ayan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın genel sekreteri oldu. Başbakanlık tarafından bu göreve atanan Ayan’ın yeni görevi ile birlikte Büyükşehir Belediyesinde ki Başkan Danışmanlığı görevi de sona erdi. Büyükşehir Belediyesi’nde Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Danışmanı olarak görev yapan Erkan Ayan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından yaptığı çalışmalar nedeniyle takdirname verilmişti. 1975 yılında Isparta doğumlu olan Ayan İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’ni mezunudur.

Erkan Ayan - Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Erkan Ayan; 5449 sayılı Kanun gereği Başbakanlık tarafından Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri olarak atandı. Bölgenin kalkınma planları paralelinde gelişiminin sağlanması, bu planlar dahilinde yapılacak girişimlerin, yatırımların ve girişimcilerin desteklenmesi, bölge potansiyeline ulusal ve uluslararası yatırımların ve yatırımcıların çekilmesi için tanıtılması, yatırımcıların işlemlerinin tek elden takibi yapacak illerde kurulan yatırım destek ofisleri çalıştırılması genel sekreter tarafından yapılmaktadır. Ayan’ın yeni göreviyle birlikte Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanlığı görevi de sona erdi.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı; Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Yalova illerinden oluşan beş ilden sorumludur. 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu hakkında Kanun gereği Kalkınma Ajansı Yönetim kurulunda beş ilin valisi, beş ilin belediye başkanı, beş ilin il genel meclisi, beş ilin ticaret ve sanayi odası başkanından oluşuyor. Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Kocaeli Valisi Sayın Gökhan Sözer’dir. Ajans gerek az gelişmiş , gerekse tüm yörelerin, potansiyellerini (beşeri ve sosyal sermaye dahil) harekete geçirerek, ülkemizin topyekün kalkınmasına yeni bir ivme kazandırabilmek ve rekabet gücünü artırabilmek için kurulmuştur.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı hakkında bilgi almak için : www.marka.org.trinfo@marka.org.tr  
Etiketler
Marka.org.tr - Kalkınma Ajansı - ysm yazılım - artwin.net - development agency - TR42 - Erkan Ayan
Okunma Sayısı 5965 Son Güncelleme: 17.11.2009
     
© 1996-2010 YSMYazilim.com   |   Yazıcı Grup Yazılım & İnternet Çözümleri   |  All rights reserved