Bütünleşik yönetim için
     İyi yazılım şart !

Ana Sayfa  | Site Haritası
 
E-Bülten Arşiv  
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
YSM Business Solutions - ArtWin.Net .:. izmit, Kocaeli Teknopark .:. Yeni Ticaret Kanunu, KOSGEB proje, Kalkınma Ajansı proje, Devlet Destekleri, Proje Danışmanlığı, CRM, MES & Shopfloor, Stratejik Yonetim, Finans -
Yazılım
     CRM ve Kurumsal Hafıza
     Üretim Yönetimi & Shop Floor
     Pazarlama & Haber Sihirbazı
     Hedeflerle Yönetim
     E-Ticaret & Network Marketing
     Dinamik Web Sitesi
     Ön Muhasebe & Servis
Tanıtım
     Kurumsal İnternet Kimliği (KİK)
     Dijital Ajans
     İnternet Reklamcılığı
     Portallerimiz
Danışmanlık
     Yönetim ve Üretim Danışmanlığı
     Karlılık ve Strateji Danışmanlığı
Haberler
     E-mail gönderim zamanı ve sıklığı n...
     Ücretsiz YSM Academy Eğitimleri ile...
     YSM EVET Tamamlandı | Dünya Gazetes...
     YSM EVET Tamamlandı
     Gökhan Bilgisu Kurumsal İletişim Di...
     YSM Academy çalışıyor..
   Haber arşiv sayfasına gitmek için tıklayınız.
Makaleler
     No PAIN, No GAIN
     Hedeflerle Yönetim mi dediniz?
     Şirketlerin CRM e hazırlanması
     KOBİ ler için CRM ne kadar gerekli?
     CRM niçin önemli?
     YSM Yazılım Bilgilendiriyor : Yeni ...
   Makale arşiv sayfasına gitmek için tıklayınız.
 
 
ArtWin.Net Yazılım - Bayi Toplantısı [22.4.2010]

Artwin.Net Yazılım Bayi Toplantısı 
07 Kasım 07 tarihinde
Kocaeli Sanayi Odası Konferans Salonunda yapıldı  

Büyük Körfez Gazetesi

ArtWin.Net Yazılım; 07 Kasım 2007 tarihinde Kocaeli Sanayi Odası Konferans Salonunda Türkiye’nin değişik illerinden gelen bayilerini ağırladı. Oldukça yoğun olan bayi toplantısı saat 09:00 ve 15:00 saatleri arasında yapıldı. Tanışma ve Takdimin ardından, ArtWin.Net Yazılım Firma Tanıtımı ve Hedefleri firma Genel Müdürü Bilgisayar Yük. Müh. Sedat YAZICI tarafından yapıldı. Sözlerine “Şu an içinde bulunduğumuz Kocaeli Sanayi Odası dahi müşterimiz” diye başlayan Yazıcı, “Yazılım ve Hizmetin Nasıl Satılacağı” konusunda dikkat çekici bir sunumla katılımcı bayileri bilgilendirdi. Özellikle; Internet Yazılım Paketlerinin hem satış argümanları hem de teknik özellikleri ile birlikte sunuldu.

Normal bayi toplantılarının aksine “2 adet Satış Oyunu” başlığıyla son derece eğlenceli ve kahkaha tufanı kopan satış provaları yapıldı. Gönüllüler arasında yapılan her prova/oyun sonrasında analiz edildi. “Şirketimiz niye istediğimiz gibi büyümüyor? ”, “Satışta Müşteri İtirazları ve Karşılama Yöntemleri nelerdir?” şeklinde yine çok değerli ve her bayinin ciddi anlamda işine yarayacağı bilgilerle dolu kısa süreli 2 sunum daha gerçekleştirildi. Ardından öğle yemeği KSO Bithynia’da gerçekleştirilen toplantıda, yemek öncesi ve sonra “ArtWin.Net Internet Yazılım Paketleri” nin tanıtımları da gerçekleştirildi.

Özgür Kocaeli Gazetesi

Yemek sonrası Katılımcı bayiler arasında yapılan çekilişlerde, futbol takımlarına özel web sitesi yazılımı olan BizimTakımWeb, Okullara özel web sitesi yazılımı olan ÜÇGEN yazılımı, 2 bayiye Google reklamı, 3 bayiye CBR yazılımın WebJini yazılımı ile 2 adet EasyWEB Bayi iç kullanım yazılım paketi ArtWin.Net Yazılım tarafından hediye edildi.

Program esnasında ve akabinde yaptığımız röportajda Sedat YAZICI; yurt içi bayi kanalının yanı sıra, yazılım ihracatı gerçekleştiren teknoloji firmalarından biri olmak için çok ciddi olarak çalışma sarfettiklerini belirtti. Geçtiğimiz Ekim ayındaki CeBIT Eurasia fuarının daha büyüğü olan Almanya Hannover’deki CeBIT Europe a yeni ürünlerini yatiştirmeye çalıştıklarını da sözlerine ekleyen yazıcı biraz gayretli bir bayinin yılda minimum 36 adet paket satabileceğini, Google için özel kodlama yaptıklarını, ücretsiz olarak ilk müşterilerinin siteleri için Google Reklamları hizmeti sunduklarını da iletti.

 

Büyük Körfez Gazetesi

 21-25 Kasım 2007 tarihleri arasında yapılacak olan "Izmit Sanayi Fuarı 2007" organizasyonuna da katılacak olan ArtWin.Net Yazılım yine kurumsal müşterileri ve bayileri huzurunda yazılım ürünlerini ve hizmetlerini sergilemeye hazırlanıyor.

Ayrıca iki ay içinde “Yazılım, Yönetim ve Teknoloji Zirvesi” düzenleyecek olan ArtWin.Net Yazılım yılda minimum 4 fuar, 12 ay kampanya ve bir çok bayi toplantısını değişik illerde düzenleme konusunda plan ve bütçelerini hazırladıklarını ifade eden YAZICI, Kocaeli Teknopark’a yakında taşınmak için çalışmalarına devam ettiklerini de sözlerine ekledi.
 
Kocaeli’den tüm Türkiye’ye ve yurt dışına kendi AR-GE ekibi ile yazılım ürün ve hizmetlerini taşımak için çok yoğun ve iyi bir kadro ile yollarına devam eden ArtWin.Net medya alanındaki yazılımlarının olduğunu ulusal ve yerel gazete ve dergilerde de reklam çalışmalarıyla yine bayilerine destek vereceklerini belirtti. 
 
Artık her ay en az bir etkinlikle sizlerle buluşuyoruz diyen Genel Müdürü Bilgisayar Yük. Müh. Sedat YAZICI, 1 nolu salonda Emirates havayollarının hemen yanında Sanayi Fuarı için sizleri bekliyor olacağız diyerek davetini yeniledi.
 Etiketler
ArtWin.Net Yazılım - Bayi Toplantısı - artwin.net - ysm - ysm business solutions
Okunma Sayısı 5282 Son Güncelleme: 8.11.2007
     
© 1996-2010 YSMYazilim.com   |   Yazıcı Grup Yazılım & İnternet Çözümleri   |  All rights reserved